Atribuită Cumpărare directă

DTS1070-Disposable cuvettes-Celule capilare pentru masuratori de potential Zeta și dimensiune nanoparticule. Pachet de 10 celule de unică folosință Consumabile, nu se acorda garantie

Număr anunț
DA26754296
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.298 RON
Valoare atribuită
1.298 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.298 RON

din 1.298 RON estimat