Atribuită Cumpărare directă

MULTIFUNCȚIONALĂ COLOR A3 OKI MC853DN - cf. Oferta la ANUNT Nr. ADV1176803/ 16.10.2020; Achizitie multifuncţională A3 color; Cod si denumire CPV: 30232110-8 - Imprimante laser (Rev.2)

Număr anunț
DA26774820
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA DELTA AL JUDETULUI TULCEA (CUI 4321542)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.999 RON
Valoare atribuită
4.999 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.999 RON

din 4.999 RON estimat