Atribuită
Cumpărare directă
1.Copertat A4 - 1 X 10 = 10 lei Registru X4 - 3/200 X40,00 = 120,00 lei Registru control hrana - 3/100 X 20,00 = 60 lei Coperta - 1 X 4,0756 = 4,0756 lei Coperti arhivare - 600 X 0,60 = 360,00 lei Total pret fara TVA =554,0756 LEI 2.Fisa PM + PSU - 250 x 1,68 = 420,00 LEI Afis Protectia Muncii - 1 X 0,336 = 0,336 lei Afis Protectia mediului - 1 X 0,504 = 0,504 Total pret fara Tva = 420,8402
- Număr anunț
- DA26751990
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
- Furnizor / câștigător
- RAIS PRINT SRL (CUI 11161347)
- Cod CPV
- 22458000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 974,91 RON
- Valoare atribuită
- 974,91 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.