Atribuită Cumpărare directă

HARTIE IGIENICA MINI JUMBO BUC 240 SAPUN LICHID 0.900ML BUC 120 MR PROPER 1L BUC 60 DOMESTOS BUC 100 DETARTRANT NUFAR BUC 40 LAVETE ABSORBANTE b.b. BUC 500 PROSOP ZZ BUC 200 MOP BUMBAC 250G BUC 50.00

Număr anunț
DA26768878
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "AL I CUZA (CUI 4410526)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.621 RON
Valoare atribuită
5.621 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.621 RON

din 5.621 RON estimat