Atribuită Cumpărare directă

200g unt aro 40%-30 130g danone nat-160 1x30 oua m-10 aro salam sand--12.756kg 1kg ficat -16 spata porc-24.122kg 1kg aro boia-1

Număr anunț
DA26763225
Autoritate contractantă
PREVENTORIUL T.B.C.COPII DELENI (CUI 4701266)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15890000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.168,60 RON
Valoare atribuită
1.168,60 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.168,60 RON

din 1.168,60 RON estimat