Atribuită
Cumpărare directă
BTL-08 MT Plus - Electrocardiograf portabil 12 canale / 12 derivatii Ecran touch screen color de 5.7ʺ, vizualizare 12 derivatii. Mod automat si manual, numar nelimitat de profile de examinare setate de utilizator, tastatura alfanumerica, functionala si touch screen, filtre EKG, memorarea ultimelor 120 inregistrari, inregistrare lunga holter de 12 minute pe un canal sau 24 de minute pe doua canale, detectie pacemaker. Semnalizare contact electrozi. Hartie termica 112 mm. Functie "direct print", pentru tiparire catre o imprimanta externa, independenta de PC. Posibilitate de up-grade cu modul de spirometrie. Pretul include: set electrozi membre si precordiali, cablu pacient EKG, cablu alimentare, gel, 20 bucati rola hartie 112 mm, indicator pentru ecran touch screen si husa protectie.
- Număr anunț
- DA26754073
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 33123230-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.403 RON
- Valoare atribuită
- 8.403 RON
- Data publicării
- 05.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.