Atribuită
Cumpărare directă
N-(3-Oxododecanoyl)-L-homoserine lactone quorum sensing signaling molecule,100MG - 1 buc N-(3-Oxodecanoyl)-L-homoserine lactone,100 mg- 1 buc N-BUTYRYL-DL-HOMOSERINE LACTONE - 1 buc N-Hexanoyl-L-homoserine lactone,>=96% (HPLC) - 1 buc N-Decanoyl-L-homoserine lactone,>=96% (HPLC) - 1 buc N-undecanoyl-L-Homoserine lactone, 25MG - 1 buc N-Dodecanoyl-L-homoserine lactone,>=96% (HPLC) - 1 buc Cyclic-di-GMP sodium salt,>=98% (HPLC) - 1 buc PHOSPHODIESTERASE I - 1 buc conform ofeta nr. 81284-1/5.11.2020
- Număr anunț
- DA26765174
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.409,04 RON
- Valoare atribuită
- 9.409,04 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.