Atribuită
Cumpărare directă
Lubrifiant siliconic Utilizat pentru a lubrifierea sticlariei su slif, a exicatoarelor sau sau a robinetilor Domeniu temeperatura : -50 ...180 ºC Putere ridicata de lubrefiere , rezistenta buna la apa rece si calda si la agentii chimic Ambalat in recipeint de plastic de 100 grame ( 100 ml )
- Număr anunț
- DA26773585
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,71 RON
- Valoare atribuită
- 157,71 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.