Atribuită Cumpărare directă

Lucrări de implementare sistem de securitate a obiectivelor,bunurilor,valorilor si protectia persoanelor Conform oferta transmisa pe email. Termenul de executie a lucrarii -maxim 30 zile calendaristice de la data semnarii contractului. Garantia echipamentelor si a lucrarii-24 luni de la semnarea Procesului verbal de receptie finala a lucrarii.

Număr anunț
DA26759236
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
45222300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116.543,34 RON
Valoare atribuită
116.543,34 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116.543,34 RON

din 116.543,34 RON estimat