Atribuită
Cumpărare directă
1 "CERADENT 1000 G CEARA MODELAT Lot/Serie:" Cut 8.00 74.00 592.00 112.48 2 "FREZE EXTRADURE LABOR CX79G 104 040 Lot/Serie:" Buc 10.00 71.00 710.00 134.90 3 "FREZE EXTRADURE LABOR CX487 104 023 Lot/Serie:" Buc 10.00 49.00 490.00 93.10 4 "CONFORMATOARE DUPLICARE SILIFORM MEDIU Lot/Serie:" Buc 1.00 77.00 77.00 14.63 5 "ISODENT SPOFA 250 ML Lot/Serie:" Cut 6.00 15.00 90.00 17.10 6 "PREMACRYL PLUS 500G PLV O Lot/Serie:" Cut 4.00 103.00 412.00 78.28 7 "PREMACRYL PLUS 250 ML TRANSPA Lot/Serie:" Cut 8.00 31.00 248.00 47.12 8 "OXID DE ALUMINIU 125 MY 5 KG Lot/Serie:" Cut 2.00 71.00 142.00 26.98 9 "DFS PENSULA CERAMICA PAR NATURAL 8 Lot/Serie:" Buc 3.00 64.00 192.00 36.48 10 "SARMA VIPLA DENTAURUM 0.6 MM-40M SPRING HARD Lot/Serie:" rol 2.00 99.00 198.00 37.62 11 "SARMA VIPLA DENTAURUM 0.7 MM-30M HARD 1400-1600 Lot/Serie:" rol 2.00 99.00 198.00 37.62 12 "SARMA VIPLA DENTAURUM 0.8 MM-20M HARD 1400-1600 Lot/Serie:" rol 2.00 99.00 198.00 37.62 13 "SARMA VIPLA DENTAURUM 1.2 MM-10M Lot/Serie:" rol 1.00 123.87 123.87 23.53 TOTAL 59.00 3,670.87 697.46
- Număr anunț
- DA26772824
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.670,87 RON
- Valoare atribuită
- 3.670,87 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.