Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 FURTUN PT.REFULARE 76MM #2000000333564 buc 22 9.1597 2 SET 12 BRELOC #8711938104433 buc 3 3.7815 3 CUTIT CIRCULARE 300X3X30 MONO #2000000428833 buc 1 113.8655 4 PRES COCOS WELCOME FLOWERS 60X40 #6423997015187 buc 1 18.0672 5 PRIZA TRIPLA HERMES CP IP 44 #5901130484102 buc 2 20.9244 6 BUTELIE GAZ STANDARD 190GR TOP SAFE SYSTEM #8011982331909 #8011982331916 buc 1 5.4622 7 SPRAY COLORMARK GALBEN FLUORESCENT SPOTMARKER 500ML-201509 #4048500201509 buc 1 25.1261 8 SPRAY COLORMARK ROZ FLUORESCENT SPOTMARKER 500ML #4048500201479 buc 1 25.1261 9 CHINGI DE ANCORAJ HI 50-2 10M #2000000243511 #6422355000063 #6422355000063 buc 2 48.3193 10 COLIER TORRO 70-90 #(STEFAN)#2000000028125 buc 2 2.9412 11 INTRERUPATOR PE FIR NEGRU 2A #2000000427706 buc 2 3.2773 12 BANDA HARTIE SCHULLER 50#2000000147772 #9002588452098 #9002588452296 buc 1 8.3193 13 MOMENT SUPER BAND GLUE#2000000099682#9000100064309 buc 2 3.3529 14 GRESIE7702 SP.LIGHT GREY 7MM 33.3X33.3 (1.66MP-CUT) #3800745770216 buc 1 31.084 15 ADEZIV 1960491 CERESIT FLEXIBIL LA INT-EXT CM17 (25KG/SAC) #5946043000278 buc 1 55.6723 16 SUR LEMN AF 3.5 X 30 ZN GB BUC 100 0,0252 17 DIBLU BARACUDA 6X30/TOX BUC 100 0,1681 18 SAIBA DIN 522 5X15X0.8 BUC 100 0,042
- Număr anunț
- DA26759930
- Autoritate contractantă
- Comuna Cristesti (CUI 4323357)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.043 RON
- Valoare atribuită
- 1.043 RON
- Data publicării
- 06.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.