Atribuită
Cumpărare directă
3 ALDRICH 209147-50G YTTERBIUM(III) NITRATE PENTAHYDRATE, 99.9% METALS BASIS 4 BUC 6 SIGMA_NOU 96482-1KG ZINC NITRATE HEXAHYDRATE, CRYSTALLIZED 10 BUC 19 SIGMA_RF 30501-1L AMMONIA SOLUTION APPROX. 25 % NH3, R. G. , REAG. ISO, REAG. PH. EUR. 20 BUC 20 SIGMA_RF 30721-2.5L HYDROCHLORIC ACID MIN. 37 %, R. G., REAG . ISO, REAG. PH. EUR. 4 BUC
- Număr anunț
- DA26784457
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI 2788151)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.209,96 RON
- Valoare atribuită
- 9.209,96 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.