Atribuită Cumpărare directă

biclosol pastile-3x66.38,degresant-12x15.04,dezinfectant suprafete-12x16.72,sapun lichid 2l-6x10.84,...

Număr anunț
DA26788294
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STINCENI (CUI 29038747)
Furnizor / câștigător
VAMARPUR S.R.L. (CUI 11374990)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.811,82 RON
Valoare atribuită
1.811,82 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.811,82 RON

din 1.811,82 RON estimat