Atribuită Cumpărare directă

Alcool sanitar avizat biocid Ministerul Sanatatii cu indicatie de utilizare in unitatile sanitare. Pe baza de ethanol 70%, utilizat pentru dezinfectia igienica a minilor, are actiune bactericida si fungicida cu timp de frecare de 5min, categoria de utilizare: populatie. Domeniu de utilizare igiena umana. Grupa produs 1, Tip produs 1. Insotit de Avizul de biocide eliberat de Comisia Nationala Pentru Produse Biocide si Fisa Tehnica de Securitate. Ambalare: flacon 0.5L; 12PET/bax Comanda minima 120 buc, multiplu de 12. !!!cantitatea este necesara pana la data de 31.12.2020

Număr anunț
DA26782561
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI 32163740)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.528 RON
Valoare atribuită
3.528 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.528 RON

din 3.528 RON estimat