Atribuită Cumpărare directă

CONTAINER MARITIM NOU 20' DIMENSIUNI 6058X2438X2591 (LXlXh)

Număr anunț
DA26784093
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
CROS CONSTRUCT SRL (CUI 13915307)
Cod CPV
44613000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.372,56 RON
Valoare atribuită
30.372,56 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.372,56 RON

din 30.372,56 RON estimat