Atribuită Cumpărare directă

PRODUCATOR: INFOMED FLUIDS ROMANIA FORMA AMBALARE: Cutie cu 30 flac. din sticla incolora x 100 ml s... mai departe

Număr anunț
DA26768617
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140,83 RON
Valoare atribuită
140,83 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140,83 RON

din 140,83 RON estimat