Atribuită
Cumpărare directă
Sanifresh baie 5l 2buc*60lei=120lei;lavete umede 3/set 12buc*4lei=48lei;saci menaj 60l 60buc*5.2lei=312lei;rola prosop jumbo 50buc*10.50lei=525lei;sol desfundat tevi 2buc*14lei=28lei;det citrice 1l 3buc*15lei=45lei;laveta microfibra rosu 10buc*5lei=50lei;domestos 6buc*7.20lei=43.20lei;det BMF 10l 4buc*115lei=460lei;sapun lichid 5l 2buc*35lei=70lei;hig alba 300gr192buc*4.90lei=940.80lei;odo bref wc 30buc*6.80lei=204lei;eu mop microfibra 180gr 6buc*9lei=54lei;igienol 1l 6buc*10lei=60lei;sapun solid 90gr 18buc*1.70lei=30.60lei;sol D 330 10l 2buc*110lei=220lei;det geam 5l 6buc *38lei=228lei;manusi nitril L 1buc*65= 65lei;i mai putin
- Număr anunț
- DA26780322
- Autoritate contractantă
- Scoala "Traian Darjan" Cluj-Napoca (CUI 18004609)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI 17720855)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.503,36 RON
- Valoare atribuită
- 3.503,36 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.