Atribuită
Cumpărare directă
Reactivi pt. cercetare - PHR1732-4X250MG Vancomycin hydrochloride Pharmaceutical Secondary Standard; Certified Reference Material - 1X873.08 PHR1811-100MG Teicoplanin,Pharmaceutical Secondary Standard; Certified Reference Material - 1X719.58 03450-5G N-(3-DIMETHYLAMINOPROPYL)-N'-ETHYLCARBODIIMIDE HYDROCHLORIDE-1X335.82 8045180100 N-Hydroxysuccinimide for synthesis,82-6, pH 5 - 7 (50 g/l, H2O, 20 °C) - 1X431.98 M3671-50G MES FREE ACID LOW MOISTURE CONTENT - 1X546.88 B0394-500G BORIC ACID ACS REAGENT - 1X283.35 251275-500G CITRIC ACID, 99.5+%, A.C.S. REAGENT - 1X163.75 A4915-1KG AMMONIUM SULFATE ACS REAGENT - 1X278.62 223492-500G POTASSIUM SULFATE, POWDER, 99+%, A.C.S. REAGENT - 1X144.66 447528-1G 11-MERCAPTO-1-UNDECANOL, 97% - 1X464.62 499609-1G CALCIUM CHLORIDE, ANHYDROUS, POWDER, 99.99% METALS BASIS - 1X415.95 E9884-500G ETHYLENEDIAMINETETRAACETIC ACID - 1X374.19 L5501-5G L-LYSINE FREE BASE - 1X273.57
- Număr anunț
- DA26774909
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.306,05 RON
- Valoare atribuită
- 5.306,05 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.