Atribuită Cumpărare directă

1 Burete baie buc 120,00 1,82 2 Burete vase buc 120,00 1,07 3 Galeata menaj 15L buc 10,00 14,92 4 Saci menaj 60l 20buc/set set 200,00 3,27 5 Sampon 1l buc 107,00 2,33 6 Sapun lichid 500ml buc 200,00 2,10

Număr anunț
DA26782806
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica Calugareni (CUI 4322807)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI 23067689)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.819,31 RON
Valoare atribuită
1.819,31 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.819,31 RON

din 1.819,31 RON estimat