Atribuită Cumpărare directă

Solid State Drive (SSD) Kingston A400, 480GB, 2.5", SATA III, Solid State Drive (SSD) Kingston A400, 240GB, 2.5", SATA III

Număr anunț
DA26754420
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”RADU STANIAN”, MUNICIPIUL PLOIE?TI (CUI 29168798)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
692,60 RON
Valoare atribuită
692,60 RON
Data publicării
05.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

692,60 RON

din 692,60 RON estimat