Atribuită Cumpărare directă

Hard Disk WD Red 6TB SATA-III 5400RPM 64MB. Garantie de minimum 36 luni.

Număr anunț
DA26755700
Autoritate contractantă
Consiliul National pentru Studierea Arhivelor Securitatii (CUI 12932750)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
711,91 RON
Valoare atribuită
711,91 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

711,91 RON

din 711,91 RON estimat