Atribuită
Cumpărare directă
Produs Cantitate Preț Set Sortare Masinute (#FMG 2.116) 30 buc. - 64.71 lei/buc. - 1941.18 lei Trusa didactica Logi II (#FMG 2.22) 14 buc. - 18.49 lei/buc. - 258.82 lei Exercitii Prematematice – Trusa Logica (#FMG 2.122)- 90 buc - 57.98 lei/buc. - 5218.49
- Număr anunț
- DA26785784
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP CASUTA POVESTILOR (CUI 17965600)
- Furnizor / câștigător
- FURNISSA SRL (CUI 24089030)
- Cod CPV
- 39150000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.418,49 RON
- Valoare atribuită
- 7.418,49 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.