Atribuită Cumpărare directă

Aparatura si accesorii pentru proiecte de cercetare Kit dezvoltare Nvidia Jetson Xavier NX SSD Samsung 970 EVO Plus 250GB PCI Express 3.0 x4 M.2 2280

Număr anunț
DA26765844
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
31711000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.884 RON
Valoare atribuită
2.884 RON
Data publicării
09.11.2020 00:00
Data finalizării
10.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.884 RON

din 2.884 RON estimat