Atribuită
Cumpărare directă
-Denumire reper: CARTUS TONER BLACK ORIGINAL MINOLTA BIZHUB C224 Cod OEM: TN-321K A33K150, Capacitate: 27.000 pag. - CARTUS TONER YELLOW ORIGINAL MINOLTA TN-321Y A33K250, 25.000 PAG., KONICA MINOLTA BIZHUB C224 - 3 buc (C/M/Y-cate o bucata din fiecare culoare)
- Număr anunț
- DA26795833
- Autoritate contractantă
- CENTRUL NATIONAL DE CULTURA A ROMILOR ROMANO KHER (CUI 15785599)
- Furnizor / câștigător
- SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.103,50 RON
- Valoare atribuită
- 1.103,50 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.