Atribuită
Cumpărare directă
1039765 MIXER UM12VST 1100W 120MM HIKOKI BUC 1,00 662,00 556,30 105,70 20 5011665 LAC PROTECTOR EXTRA CIRES 2,5 L BUC 4,00 96,76 325,24 61,80 30 1031062 PANZA PENDULAR UHG13 - 2 SET 10,00 6,37 53,53 10,17 40 1021706 SET 7 BURGHIE SDS PLUS 2609255543 SET 1,00 69,14 58,10 11,04 50 5016629 GALEATA CONSTRUCTII 12 L BUC 10,00 5,76 48,40 9,20 60 1048589 HOFF CORP ILUM LED LINIAR 36W NW IP20 BUC 3,00 59,90 151,01 28,69
- Număr anunț
- DA26780177
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.192,58 RON
- Valoare atribuită
- 1.192,58 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.