Atribuită Cumpărare directă

Contravaloarea politei CASCO, valabilitate 12 luni, pentru autoturism Ford Transit, nr. de înmatriculare BV68PMB, proprietatea Teatrului pentru Copii ”Arlechino” Brașov, in valoare de 3683,33 lei (asigurator ERGO)

Număr anunț
DA26762293
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
Furnizor / câștigător
ARPEMIX-CONSULT BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 27585640)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.683,33 RON
Valoare atribuită
3.683,33 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
09.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.683,33 RON

din 3.683,33 RON estimat