Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Gaming Lenovo Legion 5 15IMH05H cu procesor Intel® Core™ i7-10750H, 15.6" Full HD, IPS, 16GB, FreeDOS, Phantom Black,necesar pentru operarea sistemului de lumini a scenei Teatrului pentru Copii ”Arlechino” Brașov, conform referatului de necesitate nr. 2374/ 06.11.2020
- Număr anunț
- DA26792369
- Autoritate contractantă
- Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.873,94 RON
- Valoare atribuită
- 4.873,94 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.