Atribuită
Cumpărare directă
5901761154603 SET LAME CUTTER 18MM/10BUC BUC 4.00*3.78 MATCTII2590 COLTAR ZN 30*30 3 00 M BUC 7.00*6.89 MATCTII4015 AD GIPSCARTON PERLFIX 25 KG SAC 2.00*28.57 MATCTII488 GLET CERESIT CT 126 20 KG SAC 1.00*26.89 MATCTII491 GLET CERESIT CT 127 20 KG SAC 1.00*36.89 MATCTII5150 SAPA BAUMIT C16/30 KG SAC 2.00*12.52 F2901 CORNIER FLEXIBIL LCF 30*30 BUC 1.00*12.61
- Număr anunț
- DA26779025
- Autoritate contractantă
- Academia Nationala de Muzica "Gheorghe Dima (CUI 4722471)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 221,93 RON
- Valoare atribuită
- 221,93 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.