Atribuită Cumpărare directă

Serviciul de colectare, transport si eliminare deseuri de mercur, conform ofertei nr. 11481/ 03.11.2020.

Număr anunț
DA26763588
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 3126926)
Furnizor / câștigător
SETCAR SA (CUI 6873861)
Cod CPV
90520000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
822,49 RON
Valoare atribuită
822,49 RON
Data publicării
06.11.2020 00:00
Data finalizării
06.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

822,49 RON

din 822,49 RON estimat