Atribuită
Cumpărare directă
Pentru inlocuirea unei piese componente din structura,functionarea si vopsirea stingatorului, se adauga valoarea acestora: -furtun-58 lei -manometru-4 lei -stut evacuare-1,5 lei -inel-2 lei -vopsit-39 lei. Termen de garantie 12 luni de la data livrarii.Se asigura certificat de garantie si declaratie de conformitate
- Număr anunț
- DA26767760
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA G. MARINESCU COMUNA TIGVENI ARGES (CUI 29496957)
- Furnizor / câștigător
- MALIM MATEO PSI SRL (CUI 15802320)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.698 RON
- Valoare atribuită
- 1.698 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.