Atribuită
Cumpărare directă
18 numere de voce fixa fiecare numar avand convorbiri nelimitate national 8 servicii de voce si date mobile cu convorbiri+SMS+Internet 4 G nelimitat national, nelimitat convorbiri si SMS in roaming zona UE si 15Gb traffic internet in roaming zona UE 1 serviciu de date fixe cu banda negarantata de pana la 20 Mbps 3 servicii de date fixe cu banda garantata de 2Mbps 7 servicii de internet cu banda garantata pe support de fibra optica cu crestere de banda astfel: a. 1locatie cu banda garantata 100/500Mbps+ conexiune Backup b. 6 locatii cu banda garantata 50/100mbps Service pentru Centrala Telefonica Abonamentul total este in valoare de 1057 euro+tva Durata minima contractuala 24 luni. 1 EURO = 4.8668 Lei
- Număr anunț
- DA26781716
- Autoritate contractantă
- SC APA SERV SA (CUI 22224874)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123.461,04 RON
- Valoare atribuită
- 123.461,04 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.