Atribuită
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII DE REPARATII , INSTALARI/ INLOCUIRI DE PIESE, MATERIALE si ECHIPAMENTE, AFERENTE RETEA DE DATE PENTRU PAVILION 700, SPITALULUI JUDETEAN DE URGENTA MEHEDINTI 1. CANAL CABLU ALB PVC 25x25 CU CAPAC ML 12x2,50=30,00 2. CANAL CABLU GRI SEMIROTUND DE PODEA CU CAPAC ML 8x15,00=120,00 3. CABLU UTP CAT5E ML 90x1,00=90,00 4. CONECTOR UTP RJ45 BUC 12x1,00=12,00 5. ANTENA WI-FI MIKROTIK RBCAP-2ND BUC 1x200,00=200,00
- Număr anunț
- DA26795930
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- C.S.C. SRL (CUI 15571153)
- Cod CPV
- 50312300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 452 RON
- Valoare atribuită
- 452 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.