Atribuită Cumpărare directă

COMANDA PE SEAP ESTE FERMA TERMEN DE LIVRARE 3 ZILE LUCRATOARE PRODUSUL SA FIE INSOTIT DE DOCUMENTE DE CALITATE SI CONFORMITATE material bilaminar: netesut si polietilena -material SMS -bariera microbiana -strat absorbant pentru fluide -blisterul pelabil ce contine un camp operator steril, se deschide in partea superioara a acestuia, unde se afla inscriptionat semnul distinctiv Datorita modului special de pliere a campului operator, acesta se poate intinde usor si rapid. In functie de natura interventiei chirurgicale, se poate alege dimensiunea optima a campului operator ce urmeaza a fi utilizat. Campul operator se aplica pe zona de interventie, cu stratul din netesut in exterior, ceea ce asigura o buna absorbtie a fluidelor. Produsul este de unica folosinta. Componentele setului isi pastreaza sterilitatea, atata timp cat ambalajul nu a fost deschis sau deteriorate.

Număr anunț
DA26802807
Autoritate contractantă
UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
39518200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.842 RON
Valoare atribuită
9.842 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.842 RON

din 9.842 RON estimat