Atribuită Cumpărare directă

Electrozi de defibrilare pentru ZOLL cu fir extern Producator-Italia. FIAB Electrozii vin ambalati in cutii de cate 10 plicuri comanda minima 10 buc, (se comanda multiplu de 10 buc) Produsul prezinta certificate ce atesta calitatea si conformitatea

Număr anunț
DA26803386
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA ARGES (CUI 7549660)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
33182240-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.720 RON
Valoare atribuită
3.720 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.720 RON

din 3.720 RON estimat