Atribuită Cumpărare directă

Stativ mobil pentru perfuzoare sau infuzomate. Integral din inox, cu 5 brate pentru agatarea perfuziilor. Prevazut cu blocaj pe roti, complet din inox. Dimensiune reglabila : 130-210 Productie : Italia.

Număr anunț
DA26791839
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
Cod CPV
33194100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat