Atribuită Cumpărare directă

1. Frigider cu o usa ARCTIC AF54250+, 222 l, H 143.8 cm, Clasa A+, alb 2. Cuptor microunde SAMSUNG MS23F301TAK, 23l, 800W, negru

Număr anunț
DA26784483
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 01473 SIBIU (CUI 4480114)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39700000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.809,58 RON
Valoare atribuită
4.809,58 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
11.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.809,58 RON

din 4.809,58 RON estimat