Atribuită
Cumpărare directă
Desktop Dell OptiPlex 3070 MFF, Intel (R) Core (TM) i3-9100T (4 Cores/6MB/4T/3.1GHz to 3.7GHz/35W), 4GB (1X4GB) DDR4 non-ECC Memory, M.2 128GB PCIe NVMe Class 35 Solid State Drive, Dell OptiPlex 3070 MFF Regulatory Label, No Additional Hard Drive, No Optical Drive, Qualcomm QCA9377 Dual-band 1x1 802.11ac Wireless with MU-MIMO + Bluetooth 4.1, I/O Ports: 8x External USB: 4x 3.1 Gen 1 (2x front, 2x rear) and 4x 2.0 (2 front, 2x rear - 2x SmartPower On), 1x DP, 1x HDMI, 1x RJ-45 LAN 10/100/1000, 1x Universal Audio Jack, 1x Line-Out, Dimensions (H x W x D) 35 x 15.4 x 27.4 (cm), Min. Weight: 7.93 Kg, Dell MS116 Wired Mouse Black, Dell Wired Keyboard KB216 Black (US/International), Windows 10 Pro 64bit English, Arabic, French, Russian, Turkish, 3 Years Basic Onsite Service Extension
- Număr anunț
- DA26772946
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE ALBA (CUI 4562729)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30141200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.400 RON
- Valoare atribuită
- 8.400 RON
- Data publicării
- 09.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.