Atribuită Cumpărare directă

DURAZIV PM43 TENCUIALA ALBA/TINCI - 30 BUC - 19.86 RON/BUC MALTA FINA MORTAR FIN PE BAZA DE VAR - 1 BUC - 25.27 RON/BUC GLET DE VAR INCARCARE/FINISARE FINO - 1 SAC - 22.46 RON/SAC TOTAL: 643.53 RON

Număr anunț
DA26798539
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
44111800-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
643,53 RON
Valoare atribuită
643,53 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
17.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

643,53 RON

din 643,53 RON estimat