Atribuită
Cumpărare directă
drapel Romania pentru catarg, 180/120 cm, cu intarituri, prindere in 3 puncte - 5 buc x 73,65ron/buc.= 368,25ron drapel Nato pentru catarg, 180/120 cm, cu intarituri, prindere in 3 puncte - 5 buc x 84,22ron/buc. = 421,1ron drapel UE pentru catarg, 180/120 cm, cu intarituri, prindere in 3 puncte - 5 buc x 84,22ron/buc. = 421,1ron drapel Romania pentru lance 135/90 cm - 20 buc x 17,69ron/buc. = 353,8ron drapel Nato pentru lance 135/90 cm - 20 buc x 31,82ron/buc. = 636,4ron drapel UE pentru lance 135/90 cm - 20 buc x 31,82ron/buc. = 636,4ron drapel Romania pentru interior 135/90 cm - 5 buc x 71,07ron/buc. = 355,35ron drapel Nato pentru interior 135/90 cm - 5 buc x 81,23ron/buc. = 406,15ron drapel UE pentru interior 135/90 cm - 5 buc x 81,23ron/buc. = 406,15ron Lance din lemn pentru drapel 200 x 3,5 cm - 20 buc x 48,0ron/buc. = 960,0ron
- Număr anunț
- DA26781013
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- HERALDICA SRL (CUI 20256411)
- Cod CPV
- 35821000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.964,70 RON
- Valoare atribuită
- 4.964,70 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.