Atribuită
Cumpărare directă
Pachet dezinfectanţi: Clor 1 litru - 20 buc, Spray dezinfectant suprafeţe 500 ml - 20 buc, Alcool sanitar 70% vol, 500 ml. - 40 buc, Mănuşi chirurgicale (8 cutii mărime L, 8 cutii mărime M, 4 cutii mărime S), 100 buc/cutie - 20 cutii, în conformitate cu Formularul de propunere tehnică și financiară transmis de dvs. prin e-mail și înregistrat la sediul CJ Alba sub nr. 24921/09.11.2020. OBS.: Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achizitie directa. Persoanele cu functii de decizie sunt publicate pe site-ul www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA26787772
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.607 RON
- Valoare atribuită
- 1.607 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.