Atribuită
Cumpărare directă
SERVETELE UMEDE MOBILA 40BUC/PACHET SWEET HOME PACH 10 2 SERVETELE DR WIPE'S ANTIBACTERIENE 72 BUC/PACHET PACH 8 3 ALCOOL SANITAR*500 ML VORONA FLACON 4 4 ROLA PROSOP HARTIE*200 M,ALBA,2 STRATURI, DIMENSIUNE 23 * 19.6 CM , CELULOZA 100 % ROLA 6 5 EL CAPITAN-HARTIE IGIENICĂ CU TUB, 2 STRATURI, ALB, PRETAIATA,9.8*12 CM,130 FOI/ROLA,50 G/ROLA,14.3 M*10 ROLE/SET SET 5 6 DOMESTOS*750 ML FLACON 6 7 ODORIZANT WC CU SUPORT*4 BILUTE,56 G SET 10 8 LAVETE BUMBAC 40*40 CM,2.45 KG/100 BUC/SET BUC 25 9 MOP BUMBAC*250 G + COADA LEMN CU FILET*120 CM SET 2 10 MOP BUMBAC CU FIRE SPIRALATE*250 G BUC 4 11 GALEATA DREPTUNGHIULARA DIN PLASTIC CU STORCATOR*14 L,483 G BUC 2 12 SACI MENAJERI NEGRI,GROSI-ULTRAREZISTENTI,POLIETILENA LDPE,120 L*10 BUC/ROLA,415 G/ROLA,32 MICRONI, SWEET HOME ROLA 2 13 SANO CLEAR BLUE TRIGGER 1L L 3 14 ROMCHIM-SAPUN LICHID CU POMPA DOZATOARE TOP*500 ML FLACON 4 15 MR.PROPER-LICHID DE CURĂȚARE UNIVERSAL*1 LITRU FLACON 6 16 PRONTO-DETERGENT PARCHET*750 ML FLACON 2 17 SACI MENAJERI NEGRI,GROSI-ULTRAREZISTENTI,POLIETILENA LDPE,35 L*15 BUC/ROLA,191 G/ROLA,60*50 CM,25 MICRONI, SWEET HOME ROLA 4 18 SANO K 600 + AEROSOL, 500 ML FLACON 2 19 MANUSI MENAJ RED, MARIME L PER 3 20 DETERGENT VASE FAIRY*800 ML,866 G/FLACON FLACON 4
- Număr anunț
- DA26784458
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOVILENI (CUI 3814747)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550,76 RON
- Valoare atribuită
- 550,76 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.