Atribuită Cumpărare directă

Pachet 662574 1- Orink OR-CF400X Toner negru Compatibil LH CF400X 1 x 93.28 = 93.28 Lei 2- Orink OR-CF401X Toner cyan Compatibil LH CF401X 1 x 93.28 = 93.28 Lei 3- Orink OR-CF402X Toner yellow Compatibil LH CF402X 1 x 93.28 = 93.28 Lei 4- Orink OR-CF403X Toner magenta Compatibil LH CF403X 1 x 93.28 = 93.28 Lei Total = 373.12 Lei

Număr anunț
DA26793421
Autoritate contractantă
TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
Furnizor / câștigător
ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
373,12 RON
Valoare atribuită
373,12 RON
Data publicării
11.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

373,12 RON

din 373,12 RON estimat