Atribuită
Cumpărare directă
1 CABLU MYYM 3X2.5#2000000061634 buc 10 3.3613 2 CABLU MYYM 5X2.5#2000000061696 m 20 5.2941 3 AEROTERMA ELEC.BK98413 MONOF.BRECKNER #6426489107056 buc 1 252.0168 4 PRIZA CAUCIUC POLIAMIDA IP20 220V #2000000429298 buc 1 11.6807 5 STECHER CAUCIUC IP 44 220V NEGRU #2000000425016 #5948833053501 #9003399982651 buc 1 10 6 PRIZA INDUST. MOBILA 16A 380V IP44 215-6 #9003399102134 buc 1 20.9244 7 STECHER IND.5P 16A 380V IP44 #2000000425023 #9003399100833 buc 1 13.8655 8 CAPAC WC HEKO SEAT PL+INOX 262HSEAT #8605027404514 buc 1 41.1765
- Număr anunț
- DA26784610
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA THOLDALAGI MIHALY CORUNCA (CUI 29028123)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 489,16 RON
- Valoare atribuită
- 489,16 RON
- Data publicării
- 10.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.