Atribuită
Cumpărare directă
SERVETELE POP-UP 150BUC/PACH, 2 STRATURI, DENSITATE 16GR/MP/STR CUT 50 3.00 HARTIE IGIENICA 2 STRATURI 100% CELULOZA ROLE 200 0.42 LAVETE BUMBAC 35X60CM+-5%, 100% BUMBAC, DIVERSE CULORI, DENSITATE 190G/MP, LAVETE SNURUITE PE MARGINE CE SE POT SPALA BUC 50 1.20 REZERVA MOP BUMBAC 250G BUC 100 3.00 BURETE VASE CU O CANELURA SI O FATA ABRAZIVA, SET 2BUCATI, 8,5X6,5X4CM JUMBO BUC 50 0.50 SACI MENAJ 35L 50X60CM 50BUC/SET HDPE SUSTINERE PANA LA 8KG ROLE 30 2.00 SACI MENAJ 60L 60X70CM, EXTRAREZISTENTI, NEGRI, REZISTA PANA LA 15KG, 12BUC/ROLA ROLE 30 2.00 SACI MENAJ EXTRAREZISTENTI, NEGRI, 280L, 115X135CM, 95% PLASTIC RECICLAT, 5BUC/ROLA ROLE 30 10.00 PERIE SFERICA PAIANJENI + COADA TELESCOPICA 3M BUC 4 20.00 COADA TELESCOPICA 3M BUC 4 15.00 MATURA PVC LUNGIME 8CM SI COADA LEMN 120CM DETASABILA BUC 20 3.50 COADA LEMN DUR CU FILET 120CM BUC 50 1.20 FARAS ERGONOMIC CU COADA VERTICLA 90CM PVC BUC 20 5.00 PERIE WC CU SUPORT DIN PLASTIC SET 30 3.00 LAVETE UNIVERSALE ANTISTATE SUPERABSORBANTE 32X35CM 3BUC/SET BUC 50 1.20 PROSOP MINIBOOK 2STR 60M, 100% CELULOZA, GOFRAT, PORTIONAT LA 23CM, ALB BUC 50 8.50 PROSOP HARTIE CU DERULARE CENTRALA MINI TORK 120M, 10 01 30, 1STR 1 PLIU BUC 50 11.00
- Număr anunț
- DA26802380
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.534 RON
- Valoare atribuită
- 2.534 RON
- Data publicării
- 12.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.