Atribuită Cumpărare directă

DOZATOR SAPUN INOX CU SENZOR SDS120 SATINAT -17X233.33; DISPENSER PROSOP RULOU CU SENZOR TD20K -9X619.05

Număr anunț
DA26805209
Autoritate contractantă
BAZA DE REPARATII NAVE BRAILA (CUI 4205572)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.538,06 RON
Valoare atribuită
9.538,06 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.538,06 RON

din 9.538,06 RON estimat