Atribuită Cumpărare directă

Beneficiar: Centrul Universitar UBB Resita -Angheloiu Angela, Solicitant: Liliana Petrea , Servicii solicitate: Testare psihologica anuala pentru cadre didactice, personal didactic auxiliar-65 persoane. Aceste servicii se vor efectua la sediul Centrului Universitar UBB Resita. Factura se va trimite la sediul UBB Directia Generala Administrativa , DJAP-Biroul Aprovizionare, str. I.I.C. Bratianu nr. 14, Cluj-Napoca, Jud. Cluj dupa prestarea serviciilor.

Număr anunț
DA26777561
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
IONESCU SI ASOCIATII SOCIETATE CIVILA PROFESIONALA DE PSIHOLOGI (CUI 32700690)
Cod CPV
85121270-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
10.11.2020 00:00
Data finalizării
13.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat