Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO (RCA) PENTRU : Autobuz Setra; oferta RCA 3 luni City Insurance 1503,14 RON; data intrare 16-11-2020 Autobuz Iveco; oferta RCA 3 luni City Insurance 1503,14 RON; data intrare 16-11-2020 Autobuz Volvo; oferta RCA 3 luni City Insurance 1503,14 RON; data intrare 16-11-2020 Total 4509,42 RON Achita in cont Safety ASIGURATIR: CITY INSURANCE

Număr anunț
DA26807508
Autoritate contractantă
TRANSPORT URBAN PUBLIC SRL (CUI 37709819)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.509,42 RON
Valoare atribuită
4.509,42 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.509,42 RON

din 4.509,42 RON estimat