Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom HP LaserJet Enterprise MFP M528dn, Retea, Duplex, ADF, A4

Număr anunț
DA26841241
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.813,02 RON
Valoare atribuită
12.813,02 RON
Data publicării
17.11.2020 00:00
Data finalizării
18.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.813,02 RON

din 12.813,02 RON estimat