Atribuită Cumpărare directă

PACHET CF OF PARTIALA 2380/03.11.2020. FARA POZITIA 6

Număr anunț
DA26806634
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Furnizor / câștigător
SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.771,94 RON
Valoare atribuită
2.771,94 RON
Data publicării
12.11.2020 00:00
Data finalizării
12.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.771,94 RON

din 2.771,94 RON estimat