Atribuită
Cumpărare directă
Ciocan rotopercutor SDS-Max DEWALT D25601K, 1250W, 8J Caracteristici Ideal pentru gauri in beton de la 12 la 45mm si gauriri cu carota pana la 100mm Sistem unic de protectie la praf ,opreste patrunderea prafului foarte fin in mecanism prelungind durata de utilizare Sistem de transmisie cu lant ce reduce uzura pinioanelor, elimina intoleranta dintre componente,reduce frictiunea, caldura si uzura componentelor. Cutie de transmisie lubrifiata cu ulei ce asigura distribuirea caldurii uniform si ungerea componentelor perfecta. Mecanism pneumatic optimizat prin reducerea numarului de componente si prin amortizarea eficienta a socului . Energie de impact maxima pentru cresterea eficientei in aplicatii dure de gaurire in beton Proiectare ergonomica pentru utilizare fara efort timp indelungat Control electronic al energiei de impact si turatie pentru control in gauri cu diamete mici sau materiale moi (BCA) Indicatoare cu led pentru perii si service ce indica schimbarea periilor , controlul sau repararea uneltei Raport putere greutate excelent ; 8J energie de impact ,furnizate de un ciocan de 6,8 Kg Cutia de transmisie din magneziu Putere nominala 1250W Putere debitata 615W Turatie fara sarcina 210-415rot./min. Percutii/min. 1430-2840 Energie de percutie(EPTA 05/2009) 8J Sistem de prindere SDS-Max Diametru max. beton 45mm Diametru max. cu burghiu de strapungere 65mm Diametru maxim cu carota 100mm Greut
- Număr anunț
- DA26796554
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
- Furnizor / câștigător
- BEST AUTO GALA SRL (CUI 34162074)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.098 RON
- Valoare atribuită
- 2.098 RON
- Data publicării
- 11.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.